Vyberte stránku

Handheld Nautiz X41

NA ŠPIČCE

Lehká skenovací a ovládací jednotka

Toto odolné ruční zařízení umožňuje sběr dat jak pomocí dotykových gest na kapacitním displeji, tak pomocí fyzických tlačítek.

Skutečně odolné zařízení

Nautiz X41 se specifikací odolnosti IP65 je testován podle vojenského standardu MIL-STD-810G, takže mu nedělají problém extrémní teploty, kapky, vibrace, vlhkost, prach nebo voda.
Speciální sklo Gorilla Glass propůjčuje dotykové obrazovce s úhlopříčkou 10,1 cm mimořádnou odolnost, umožňuje navíc díky speciálnímu režimu ovládání i za deště nebo v rukavicích.

Zadávejte informace pomocí fyzické klávesnice

Fyzická klávesnice s 23 tlačítky poskytuje všestranné funkce pro každého, kdo vyžaduje rychlé zadávání dat, a také pro uživatele, kteří při zadávání dat nosí rukavice. Klávesnice Nautiz X41 obsahuje i programovatelné funkční klávesy a vyhrazené tlačítko ovládání skeneru. Díky možnosti zadávání dat více způsoby vyhovuje Nautiz X41 jak firmám, které používají starší verze softwarů, tak nejnovější aplikace pro Android.

Perfektní podnikový nástroj

Nautiz X41 je standardně vybaven funkcemi, které potřebujete; můžete ho použít pro telefonování nebo odesílání a přijem dat přes WLAN, BT, 4G/LTE a NFC. S integrovaným vysokorychlostním snímačem 1D čárových kódů nebo 2D snímačem s vysokým rozlišením můžete zvládnout rychle připravit objednávky, bez chyb připravit a hladce zadat přepravu a příjem. Nautiz X41 přichází s 8 megapixelovým fotoaparátem a má integrovanou multikonstelační GPS. A díky systému Android 11 s certifikací GMS máte úplný přístup ke všem aplikacím Google, včetně obchodu Play a Google map.

Příslušenství pro efektivitu

Speciálně navržené příslušenství jako dokovací stanice a pistolové pouzdro může zvýšit efektiviu, snížit chybovost a přispět k vyšší spokojenosti vašeho pracovního týmu. Pracujte nepřetržitě s nejlepší baterií a nabíječkou pro více zařízení.

Rychlá konfigurace a správa mobilních zařízení s MaxGO

Pro rychlé nasazení nového přístroje, včetně uživatelské konfigurace a úpravy bezpečnostního nastavení použijte MaxGo. Jedná se o řešení společnosti Handheld pro správu zařízení s operačním systémem Android a je k použití zdarma. Díky tomuto nástroji provedete nastavení pouze jednou a poté ho můžete aplikovat napříč dalšími přístroji pouhým naskenováním čárového kódu, aniž by se zastavila práce.

Technická specifikace:

Rozměry: 168 x 71 x 26 mm

Hmotnost: 270 g

Procesor: MediaTek Helio P22 MT6762, 8 jader 2,0 GHz

Grafika: IMG PowerVR GE8320

RAM a úložiště: 4 GB

Operační systém: Android 11 GMS

Displej: 4 “ kapacitní vícedotykový, viditelný i za slunečního světla, možnost módu rukavice/déšť, Corning® Gorilla® Glass

Velikost displeje: 480 x 800 pixelů

Baterie: 3,8 V 4400 mAh (16,72 Wh)

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.