Vyberte stránku

Modul TBC Buildings

Rychlé, profesionální a konfigurovatelné plány budov

Zásuvný modul pro Trimble Business Center pro rychlé, snadné a profesionální vytváření půdorysů, řezů, výšek a 3D modelů ze skenovaných dat v CAD.

Modul Budovy pro TBC

Vše v JEDNOM

CAD, mračna bodů, skeny, data z totální stanice, GNSS, nivelačních přístrojů, laserového skeneru, dronu atd. v JEDNOM softwaru. Žádný další software není potřeba!

Přizpůsobitelné

Podpora různých formátů pro vaše výstupy v závislosti na požadavcích zákazníka nebo projektu. Vrstvy, texty, barvy, papírové plány atd.

Rychlé

Zkrácení doby kreslení až o 70 % ve srovnání s jinými pracovními postupy.

Snadné

Speciální šablony pro tvorbu stavebních prvků s optimalizovanými a automatizovanými procesy.

Funkce

Buildings  je zásuvný modul pro Trimble Business Center a umožňuje rychlé a snadné vytváření plánů CAD budov pomocí inteligentních funkcí pro automatické vykreslování jednotlivých stavebních objektů z výběru na mračnu bodů z jakéhokoli dostupného pohledu jako například 2D, 3D, řez, pohled na stanici a další.

Aplikace Buildings je rozdělena do 6 hlavních oblastí.

Nastavení

V této oblasti si můžete přizpůsobit razítka, jazyk, měřítko, vrstvy, styly textu, desetinná místa, podlaží a podobně.

Řezy

Řezy se automaticky vytvářejí ve 2D zobrazení výběrem potřebných prvků (bodů, čar, obdélníků, polylinií atd.) v zobrazení řezné roviny a jejich zpětným promítnutím do 2D zobrazení pro snadnější úpravy.

Nástroje

Tato oblast nabízí další nástroje, jako je přejmenování skenů nebo zkoumání celých vytvořených prvků podle podlaží a vykazování do aplikace Excel.

Půdorysy

Tato oblast nabízí různé funkce pro rychlé a přizpůsobitelné vytváření půdorysů s hlavními stavebními prvky, jako jsou: stěny, dveře, okna, sloupy, trámy, schodiště, symboly a další.

Výšky

Výšky pracují podobně jako Řezy, ale s dalšími funkcemi orientovanými na výšky.

3D model

Na přání se při vytváření půdorysů automaticky může vytvořit 3D model. Lze vytvářet různé 3D objekty (liniové, 3D pohledy nebo 3D povrchy).

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.