Vyberte stránku

Handheld Algiz 10X V3

PRO EXTRÉMNÍ VÝKON V TERÉNU

Třetí verze oblíbeného tabletu Algiz 10X. Zásadní změnou oproti původní generaci je kapacitní displej a nový integrovaný čip U-blox NEO-M8N GPS a Glonass.

Nová verze výkonného a odolného tabletu nabízí sofistikované technologie a odolá povětrnostním vlivům i drsnému zacházení. Výkon je postaven na silném čtyřjádrovém procesoru Intel® N2930, s interní pamětí 128 GB SSD, rozšiřitelnou pomocí microSD™ a 4 GB RAM DDR3. ALGIZ 10X je standardně dodáván s Windows 10 Enterprise LTSB (64-bit).

Algiz 10X je vybaven ostrým a jasným 10,1″ (16:10) 1920×1200 full HD kapacitním dotykovým displejem a může být dodán s volitelným aktivním kapacitním stylusem. Displej může pracovat také v módu „déšť“ nebo v módu pro ovládání v rukavicích.

Čitelnost displeje je díky automatickému upravování podsvícení bezproblémová i na přímém slunečním svitu.

Na to, jak je Algiz 10X odolné zařízení, váží pouze 1300 g a má tloušťku 32 mm. Stupeň krytí tohoto tabletu je IP 65 a splňuje přísnou vojenskou normu MIL-STD-810G pro ochranu proti prachu, vodě, vibracím, pádům, extrémním teplotám a měnící se nadmořské výšce.

Díky integrovanému přijímači u-blox® NEO-M8N GPS/GLONASS s možností WAAS/EGNOS/MSAS mohou uživatelé získat přístup k více satelitům, takže Algiz 10X zastane i funkci přístroje pro mapování a sběr dat pro GIS. Vyměnitelné baterie za chodu vám umožní celodenní práci bez přerušení.

Sběr dat s tímto tabletem je snadný a intuitivní. Má vestavěný 5Mpix fotoaparát s LED bleskem, konektor mikrofonu a další možnosti konektivity, jako USB 2.0, VGA a RS-232 porty.

Komunikace: LTE s plně integrovaným modemem a anténami. Využijte WLAN ke snadnému a rychlému připojení přes hotspoty a lokální sítě, nebo Bluetooth pro bezdrátové připojení k periferním zařízením v krátkém dosahu.

 

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.