Vyberte stránku

Handheld Algiz 8X

PŘENOSNÝ A VÝKONNÝ POČÍTAČ DO TERÉNU

Mobilní odolný tablet Algiz® 8X kombinuje vysoký počítačový výkon s naprostou spolehlivostí v nejtěžších podmínkách. Nabízí výpočetní rychlost spolu s uživatelsky přívětivým používáním a designem a maximalizuje efektivitu celodenní práce v terénu. Algiz® 8X je poháněn rychlým Intel® Pentium procesor s dostatkem operační paměti a má velkou paměť pro uložení dat.

Kompaktní, snadno přenosný tablet

Kompaktní rozměry Algiz® 8X z něj dělají ideálního společníka pro dnešní mobilní pracovníky. Jeho tloušťka je jenom 24 mm a celková hmotnost přístroje se standardní baterií je 990 g. Společně s elegantním designem nabízí tento tablet pohotový výkon a vydrží jak hrubé zacházení, tak tvrdé venkovní podmínky nebo industriální prostředí od hornictví až po údržbu.

Plná odolnost pro uživatele v terénu

Tablet Algiz® 8X má stupeň krytí IP65 a splňuje přísné vojenské standardy MIL-STD-810 G proti prachu, vodě, vibracím, pádům, extrémním teplotám a měnící se nadmořské výšce. Bez problémů zvládne přechody z kanceláře do terénu a zpět, je zkonstruován pro venkovní nasazení a vaše data budou stále v bezpečí.

Brilantní displej v každém prostředí

Díky jasnému 8” kapacitnímu displeji z chemicky zpevněného skla je Algiz® 8X čitelný jak ve venkovním prostředí, tak i v kanceláři. Je podporován režim deště, ovládání v rukavicích i aktivní stylus pro zajištění flexibility v měnících se podmínkách. Díky okolnímu světelnému senzoru se automaticky mění podsvícení displeje.

Vysoká funkcionalita

Tablet Algiz® 8X usnadňuje sběr dat díky řadě praktických funkcí. Má přední i zadní fotoaparát, vyměnitelné baterie za chodu, integrovaný u-blox® NEO-M8N GPS/GLONASS přijímač, který poskytuje vysokou kapacitu pro GIS. Nabízí také kvalitní konektivitu a komunikační schopnosti.

Konfigurační možnosti Algiz® 8X

 Možnosti přizpůsobení jako jsou Ethernet, sériové rozhraní (UART) nebo čtečka čárových kódů umožňují, aby Algiz® 8X odpovídal vašim specifickým požadavkům. Pro vývojáře jde Algiz® 8X ještě dále: kontakty dokovacího konektoru a specializovaný ”backpack” znamená, že můžete přizpůsobit zařízení o dodatečné funkce a specifické aplikace.

Související dokumenty

Technický popis Handheld Algiz 8X

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.