Vyberte stránku

Handheld Nautiz X9

EXTRA ODOLNÝ PDA

Handheld Nautiz X9 je odolný PDA (osobní digitální asistent) s operačním systémem Android, který dokáže pracovat v jakémkoli prostředí, se kterým se terénní pracovník může setkat. Je vybaven všemi nezbytnými vlastnostmi pro profesionální použití a přináší nejlepší výkon ve své třídě, s baterií, která vydrží pracovat i během nejdelších směn. Nautiz X9 je využitelný jako robustní mobilní počítač, zařízení pro sběr dat nebo polní ovládací jednotka pro použití v nejnáročnějším prostředí.

NABITÝ FUNKCEMI PRO NEJVYŠŠÍ VÝKON

Nautiz X9 je odolný handheld s dostatkem výpočetní síly, skenerem, fotoaparátem, 4G / LTE telefonem, NFC a všemi funkcemi, které přináší licence Google GMS, jako je například přístup do Google Play a Google Maps.
Tento robustní přístroj pro sběr dat je vybaven čtyřjádrovým procesorem a používá systém Android. Má dostatečné množství paměti RAM a úložiště, které zvládne široké spektrum terénních úkolů a 5palcový kapacitní displej čitelný na přímém slunečním světle, který podporuje multidotykové ovládání a je vybaven speciálním tvrzeným sklem.

DUÁLNÍ KAMERA, GPS A 2D SKENER PRO SBĚR DAT

Nautiz X9 se standardně dodává s mnoha funkcemi pro sběr dat, včetně GPS / GLONASS, 13-ti megapixelovou zadní kamerou s autofokusem a LED bleskem a 2 megapixelovou přední kamerou. Uživatelé mohou také přidat 2D skener pro ještě větší univerzálnost.

ROBUSTNOST PRO JAKKOLIV NÁROČNÉ PROSTŘEDÍ

Nautiz X9 je určen pro náročné venkovní a průmyslové prostředí. Hodnocení IP67 znamená, že je plně voděodolný a zcela utěsněný proti prachu a je testován také v souladu se standardem MIL-STD-810G. Odolá proto pádům, vibracím, vlhkosti, extrémní teplotě a nadmořské výšce. To znamená, že se nikdy nebudete muset obávat přerušení Vaší práce nebo ztráty důležitých dat.

PŘIPOJENÍ K SÍTI A VŠESTRANNOST

Ultra-robustní Nautiz X9 je vybaven 2G / 3G / LTE WAN, duální 802.11 a/b/g/n bezdrátovou sítí LAN, nízko energetickým 4.1 BT a NFC – zkrátka vším, co budete potřebovat pro těžké terénní práce. Příslušenství jako je pistolový držák, dokovací stanice pro vozidla a stolní nabíječka, Vám pomohou připravit Váš kapesní počítač pro efektivní den v terénu.

ODOLNÝ, ODOLNĚJŠÍ, NEJODOLNĚJŠÍ

Cílený na náročné aplikace v oboru lesnictví, bezpečnosti, terénních služeb a GIS/mapování, Nautiz X9 pokračuje v tradici Handheld, která přináší maximální robustnost, odolnost a výkon bez kompromisů.

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.