Vyberte stránku

Trimble S7

Nejproduktivnější totální stanice

  • Měření, snímkování a 3D skenování v jediném výkonném řešení
  • Vylepšená technologie Trimble VISION pro robotické ovládání se zobrazením videa, dokumentaci scény a fotogrammetrické měření
  • Trimble DR Plus pro dlouhý dosah a nejvyšší přesnost
  • Intuitivní polní software Trimble Access
  • Kancelářský software Trimble Business Center pro rychlé zpracování dat
  • Dokonalá integrace s GNSS rovery

Magnetické servoustanovky MagDrive poskytují výjimečnou rychlost a přesnost natáčení přístroje. Jejich konstrukce snižuje riziko opotřebení a umožňuje bezhlučný provoz přístroje.

Technologie SurePoint automaticky odstraňuje všechny nechtěné pohyby přístroje, vyvolané např. větrem nebo zabořováním nohou stativu, i jiné chyby a zajišťuje tak přesnost a spolehlivost měření.

Technologie MultiTrack nabízí volbu nejvhodnějšího typu cíle pro automatické cílení i sledování za pohybu. Umožňuje měření na několik cílů současně bez rizika chybného zacílení a s garantovanou přesností.

Systém automatického cílení Finelock zaručuje vysokou přesnost automatického cílení i v prostředí s více hranoly v zorném poli.

Trimble VISION přináší novou dimenzi měření – živé video v reálném čase na displej Vašeho kontroleru. Máte tak možnost dokumentovat Vaše měření a využít obrazovou informaci pro další zpracování a různé výstupy.

Dálkoměr DR Plus v sobě spojuje jedinečné vlastnosti, jako je skenování, měření na vzdálené odrazné hranoly i pasivně, vysokou rychlost a spolehlivost, a to vše s vysokou přesností.

Technologie SureScan zajišťuje skenování zájmových částí objektů bez nutnosti pořízení dodatečné výbavy nebo softwaru. Zaměřením na důležité body charakterizující zaměřovaný objekt nikoliv na pořízení extrémního množství bodů zvyšuje produktivitu a snižuje nároky na kapacitu paměti a zpracovatelského softwaru.

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.