Vyberte stránku

Trimble S7

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TOTÁLNÍ STANICE

  • Měření, snímkování a 3D skenování v jediném výkonném řešení
  • Vylepšená technologie Trimble VISION pro robotické ovládání se zobrazením videa, dokumentaci scény a fotogrammetrické měření
  • Trimble DR Plus pro dlouhý dosah a nejvyšší přesnost
  • Intuitivní polní software Trimble Access
  • Kancelářský software Trimble Business Center pro rychlé zpracování dat
  • Dokonalá integrace se snímkovacím roverem Trimble V10 a GNSS rovery
Magnetické servoustanovky MagDrive poskytují výjimečnou rychlost a přesnost natáčení přístroje. Jejich konstrukce snižuje riziko opotřebení a umožňuje bezhlučný provoz přístroje.
sure_point_ikona Technologie SurePoint automaticky odstraňuje všechny nechtěné pohyby přístroje, vyvolané např. větrem nebo zabořováním nohou stativu, i jiné chyby a zajišťuje tak přesnost a spolehlivost měření.
multi_track_ikona Technologie MultiTrack nabízí volbu nejvhodnějšího typu cíle pro automatické cílení i sledování za pohybu. Umožňuje měření na několik cílů současně bez rizika chybného zacílení a s garantovanou přesností.
finelock_ikona Systém automatického cílení Finelock zaručuje vysokou přesnost automatického cílení i v prostředí s více hranoly v zorném poli. Prodlužuje dosah automatického cílení až na 2500 m s přesností na 1 cm.
 vision_ikona Trimble VISION přináší novou dimenzi měření – živé video v reálném čase na displej Vašeho kontroleru. Máte tak možnost dokumentovat Vaše měření a využít obrazovou informaci pro další zpracování a různé výstupy.
 dalkomer_drplus_ikona Dálkoměr DR Plus v sobě spojuje jedinečné vlastnosti, jako je skenování, měření na vzdálené odrazné hranoly i pasivně, vysokou rychlost a spolehlivost, a to vše s vysokou přesností.
 sure_scan_ikona Technologie SureScan zajišťuje skenování zájmových částí objektů bez nutnosti pořízení dodatečné výbavy nebo softwaru. Zaměřením na důležité body charakterizující zaměřovaný objekt nikoliv na pořízení extrémního množství bodů zvyšuje produktivitu a snižuje nároky na kapacitu paměti a zpracovatelského softwaru.

SESTAVA TRIMBLE S7 VISION ROBOTIC

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.