Vyberte stránku

Trimble R780

Volnost pro Vaši práci

Trimble R780 je velmi přesný a odolný GNSS systém navržený pro práci v nejnáročnějších podmínkách. Vybavena nejnovějšími GNSS technologiemi Trimble je extra-odolná a adaptabilní R780 zárukou maximální produktivity. Užijte si naprostou volnost při výběru konfigurace a funkcí, které budou vyhovovat Vašim požadavkům, a flexibilitu při přidání nových funkcí, pokud se Vaše požadavky časem změní. Mějte k dispozici přijímač, který je vždy nastaven podle Vašich aktuálních potřeb.

Trimble R780

Volnost pro Vaši práci

Trimble R780 je velmi přesný GNSS systém navržený pro práci v nejnáročnějších podmínkách. Vybavena nejnovějšími GNSS technologiemi Trimble je extra-odolná a adaptabilní R780 zárukou maximální produktivity. Užijte si naprostou volnost při výběru konfigurace a funkcí, které budou vyhovovat Vašim požadavkům, a flexibilitu při přidání nových funkcí, pokud se Vaše požadavky časem změní. Mějte k dispozici přijímač, který je vždy nastaven podle Vašich aktuálních potřeb. 

8 mm H / 15 mm V

Maximální přesnost

336

GNSS kanálů

Integrovaná

GNSS anténa

Příjem a vysílání

UHF radio pro příjem a přenos

Perfektní výkon

Trimble Maxwell™ 7 GNSS ASIC

Sledujte nejnovější signály ze všech GNSS konstelací s technologií pro redukci vlivu multipath EVEREST™ Plus, detekcí rušení signálu a ochranou před ovlivněním GNSS signálu.

Trimble ProPoint GNSS

Robustní výpočetní algoritmus pro určení polohy s vysokou přesností a spolehlivostí pro produktivní měření i v podmínkách náročných pro GNSS.

Trimble TIP kompenzace náklonu

Měřte rychleji s inerciální měřící jednotkou (IMU) imunní vůči magnetickému rušení, která Vám díky měření náklonu výtyčky umožní rychle, přesně a bezpečně vytyčit nebo zaměřit body bez nutnosti urovnávání výtyčky.

Trimble CenterPoint RTX

Přijímejte GNSS korekce kdekoliv jste přes satelit/IP bezkonkurenční rychlostí a přesností při měření PPP.

Technologie Trimble xFill

Snižte prostoje v terénu díky prodloužení RTK přesnosti i při výpadku RTK základny nebo sítě VRS.

Totální flexibilita

Vyberte si konfiguraci, která vyhovuje Vašim potřebám: Základna & Přijímač, Pouze přijímač, Pouze základna.

Pořiďte si pouze funkce, které aktuálně potřebujete pro svou práci, s možností pozdějšího upgradu, pokud se Vaše požadavky změní.

Navržena pro jakékoliv prostředí

Kompaktní, ultra-odolný návrh absorbuje tvrdé nárazy a otřesy. Již žádné prostoje s přístrojem, který nefunguje.

Chraňte své investice přidáním plánu ochrany Trimble Protected, abyste se nemuseli strachovat nenadálých výdajů po vypršení standardní záruky Trimble.

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.