Vyberte stránku

Handheld Nautiz X2

ODOLNÁ MOBILITA

Nautiz X2 je ideální kapesní počítač pro dnešní mobilní pracovní nasazení. S kapacitou pro podnikové nasazení může zvládnout všechny vaše úkoly ve vašem náročném prostředí. A navíc nabízí mobilitu a sofistikovanost smartphonu s OS Android. To vše za nejlepší cenu na trhu.

Vše v jednom

Nautiz X2 je skutečně zařízení „vše v jednom“: počítač, skener, fotoaparát a 4G/LTE telefon. Provede všechny vaše úkoly dne s výkonem osmijádrového procesoru v uživatelsky příjemném prostředí OS Android 11. Může přidat vysoce kvalitní a rychlý 1D/2D skener se třemi vyhrazenými tlačítky pro skenování. Integrovaný fotoaparát s 8 Mpix, s automatickým zaostřováním a bleskem. A k tomu všemu má Nautiz X2 veškerou funkcionalitu, kterou očekáváte od běžného smartphonu. Google GMS umožní stahovat Play Store aplikace a používat Google Maps. Nautiz X2 je výkonný a odolný produkt.

Promyšlený design a vynikající ergonomie

Kombinace funkcionality, vysoké odolnosti a perfektního padnutí do ruky je klíčem k úspěchu. Žádný jiný handheld vám neumožní provádět vaši práci s přístrojem tak malých rozměrů, tak lehkým a elegantním. Musíte si to vyzkoušet, abyste uvěřili.

Samozřejmá odolnost

Při navrhování Nautiz X2 bylo s výhodou využito mnohaletých zkušeností s vývojem odolných mobilních zařízení; dostatečně odolných, aby mohla být úspěšně používána v drsném venkovním prostředí nebo ve vašem skladu. Má stupeň krytí IP65, splňuje přísné standardy normy MIL-STD-810G. X2; je navržen tak, aby vydržel opakované pády, extrémní provozní teploty a aby dobře fungoval jak v prašném prostředí, tak v dešti. 4.7” velký displej s ostrým obrazem je čitelný na přímém slunci. Kapacitní displej s odolným Gorilla Glass citlivě reaguje na vícedotykové ovládání.

Ideální poměr cena/výkon

Pravděpodobně nejúžasnější věc na Nautiz X2 je fakt, že může vykonávat spoustu úkolů s přívětivou uživatelskou ergonomií a s příznivou pořizovací cenou.

Související dokumenty

Technický popis Handheld Nautiz X2

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.