Vyberte stránku

Trimble S5

VÝKON, NA KTERÝ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

  • Všechno, co potřebujete pro měření
  • Měřte na delší vzdálenosti a rychleji s dálkoměrem Trimble DR Plus
  • Propojení se snímkovacím roverem Trimble V10 a GNSS rovery
  • Intuitivní ovládání polního softwaru Trimble Access a kancelářský software Trimble Business Center pro rychlé zpracování dat

Všechno, co potřebujete pro efektivní měření, nyní najdete v robotické totální stanici Trimble® S5: přesný a spolehlivý přístroj, dálkoměr DR Plus, technologie MagDriveTM, oblíbená kontrolní jednotka s polním softwarem Trimble Access.

mag_drive_ikona_seda Magnetické servoustanovky MagDrive poskytují výjimečnou rychlost a přesnost natáčení přístroje. Jejich konstrukce snižuje riziko opotřebení a umožňuje bezhlučný provoz přístroje.
sure_point_ikona_seda Technologie SurePoint automaticky odstraňuje všechny nechtěné pohyby přístroje, vyvolané např. větrem nebo zabořováním nohou stativu, i jiné chyby a zajišťuje tak přesnost a spolehlivost měření.
multi_track_ikona_seda Technologie MultiTrack nabízí volbu nejvhodnějšího typu cíle pro automatické cílení i sledování za pohybu. Umožňuje měření na několik cílů současně bez rizika chybného zacílení a s garantovanou přesností
dalkomer_drplus_ikona_seda Dálkoměr DR Plus v sobě spojuje jedinečné vlastnosti, jako je skenování, měření na vzdálené odrazné hranoly i pasivně, vysokou rychlost a spolehlivost, a to vše s vysokou přesností.

Související dokumenty

Technický popis Trimble S5

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.