Vyberte stránku

Handheld Nautiz X6

ULTRA ODOLNÝ ANDROID PHABLET

Nautiz X6 má to nejlepší z tradičního tabletu a odolného počítače zároveň v jedinečném zařízení. Z tabletu přináší velkou úhlopříčku kombinovanou s všestrannou odolností polního počítače. 6” dotykový displej s ochranou pomocí extra odolného skla Gorilla Glass je výborně čitelný na přímém slunci. Tato optimální kombinace je velmi lehká a úžasně tenká, což z ní činí perfektní odolný phablet, který si můžete vzít kamkoliv.

Schopnosti reálného světa v odolném provedení
Ultra odolný Android phablet Nautiz X6 je ideální pro použití v náročném prostředí, kde hrozí pády, jako je třeba geodézie nebo GIS. Je vybaven kvalitním GNSS čipem u-blox NEO-M8N pro spolehlivé určování polohy pomocí GPS nebo Galileo. Přední a zadní kamera s vysokým rozlišením pořizují detailní snímky a celá řada senzorů zvládne vyřešit mnoho úkolů. Nautiz X6 perfektně vyhovuje mobilnímu použití – ať už se jedná o správu inženýrských sítí, potravinářství, terénní práce, GIS, výrobu nebo logistiku. Phablet je doplněn čtečkou NFC štítků, resp. skenerem čárových kódů.

Navržen speciálně pro venkovní práci
Terénní pracovníci potřebují nástroj, který umožní pracovat kdekoliv a po celou dobu směny. Ultra odolný Nautiz X6 zvládne obojí. Splňuje široké spektrum testů dle armádního standardu MIL-STD-810G pro provoz za extrémních teplot, odolnost vůči pádům, vibracím, vlhkosti a nadmořské výšce. Je plně prachu a vodě odolný podle specifikace IP67. Výkonná uživatelsky vyměnitelná baterie umožní pracovat několik směn na jedno nabití.

Android 11 pro jednoduchou správu zařízení
Tak jako všechna odolná zařízení Handheld, i Android phablet Nautiz X6 je úžasně všestranný komunikační nástroj. Operační systém Android 11 přináší důležité benefity – rychlost a výdrž baterie. Android pro firemní prostředí, spojený s proprietárním softwarem MaxGo společnosti Handheld, usnadňuje nasazení ve velkých organizacích. Vyberte si ze širokého spektra komunikačních technologií, ať se jedná o WLAN, síťové připojení (WWAN), BT a NFC. Pracovníci mohou komunikovat navzájem, nebo být ve spojení s kanceláří, odesílat soubory, sdílet data a reporty a přistupovat k nim hladce kdykoliv během pracovního dne.

Odolné příslušenství pro efektivitu
S dlouhým výčtem všech možných variant a příslušenství si můžete přizpůsobit Nautiz X6 přesně tak, jak potřebujete pro práci v terénu. Přidejte si čtečku 2D čárového kódu, nebo příslušenství jako například dokovací stanici do vozidla, držák na výtyčku nebo třeba stylus pro přizpůsobení odolného phabletu tak, abyste mohli vaši práci dokončit dříve, snadněji a efektivněji.

 

Související dokumenty

Technický popis NAUTIZ X6

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.