Vyberte stránku

Handheld Nautiz X4

ODOLNÝ HANDHELD SE ČTEČKOU ČÁROVÝCH KÓDŮ

Nautiz X4 je kombinace odolného skeneru čárových kódů a odolného handheldu, která vám může pomoci k vyšší efektivitě. Je nabitý funkcemi, je kompaktní, přenosný a nabízí spolehlivé počítačové řešení pro vaše náročné pracovní prostředí.

Má jasný rezistivní dotykový displej – velkou a praktickou pracovní plochu, aniž by utrpěla přenositelnost; tento odolný handheld váží 352 g. Přístroj je dodáván buď s výkonným 1D skenerem nebo 2D Imagerem pro super rychlé a přesné skenování. Je vybaven také 5 Mpix fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem. Integrovaný GPS přijímač U-blox, světová jednička v oblasti přesného určování polohy, nabízí vestavěné navigační funkce. Mnoho možností konektivity vám zaručí, že budete připojeni vždy a všude.

Operační systém je buď Windows Embedded Handheld 6.5 nebo Android 4.2.2. Rychlý procesor 1 GHz, 512 MB RAM a 1 GB paměti Flash zajistí, že zvládne každý úkol, který mu uložíte. Stupeň krytí přístroje je IP 65 a byl úspěšně testován vojenskými standardy MIL-STD-810G.

Je to cenný nástroj v odvětvích, jako je skladování, logistika, práce v terénu, ostraha majetku, bezpečnost a v podobných oblastech.

Baterie: 4000 mAh/14,8 Wh; baterie by měla vydržet až 14 hodin s Wi-Fi, BT, GPS a s jasem na 80%.

Můžete si vybrat mezi numerickou klávesnicí nebo Qwerty.

 

Související dokumenty

Technický popis Handheld Nautiz X4

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.