Vyberte stránku

GEODÉZIE – Nová aktualizace Trimble Accessu 2019.00

Začátkem června Trimble vydal 64-bitovou aktualizaci Trimble Accessu 2019.00. Tato aktualizace je určena pro kontrolní jednotky TSC7 a Trimble tablet T10 s operačním systémem Windows 10.

Novinky

Podpora webových mapových servisů (WMS)

Nově lze k zakázce připojit WMS mapy. Díky webovým mapových službám není potřeba přípravu map na pozadí provádět v PC. Nyní se jen pomocí internetu připojíte na WMS službu a aktuální mapu máte stále jako podklad pro měření. WMS služba se připojí podobně jako DXF mapy a to v menu Aktivní mapa. A stejně jako u DXF i u WMS si můžete vybrat, jaké vrstvy chcete mít viditelné.

 

CAD panel nástrojů v mapě

Při připojení tabulky kódů je možné v mapě spojovat jednoduše body jen pomocí kliknutí na jednotlivé body. CAD lišta v mapě obsahuje dva režimy. V Režimu kreslení lze jednoduše spojovat body pomocí linie nebo oblouku. V Režimu měření lze vkládat kromě linií a oblouků i hladké křivky, obdélníky, kružnice a i vodorovné a svislé odsazení linie. Nově můžete kódovou kresbu vytvářet nejen dle vypisování kódů, ale i pomocí CAD funkcí jak přímo při měření, tak i zpětně v mapě.

 

Další vylepšení
Trimble Access 2019.00 má spoustu dalšího vylepšení. Jako třeba vylepšení zobrazení dat z SX10, novinky v oblíbených položkách a funkcí a spoustu dalšího. Všechny novinky nové aktualizace naleznete na těchto stránkách.

Pokud máte zájem či nějaké otázky ohledně nové aktualizace Trimble Accessu 2019.00, kontaktujte nás na podpora@geotronics.cz