Vyberte stránku

Pracovní nabídky

Zajímáte se o nejnovější technologie geodetických měření? Baví Vás nejnovější trendy v oboru?

Nyní máte možnost spojit své zájmy s atraktivním zaměstnáním u nás – velmi úspěšné společnosti dodávající nejmodernější technologie pro geodézii a příbuzné obory.

Pro rozšíření obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici

Technické podpory pro geodetické přístroje a software

Náplň práce:

  • Rozvíjení znalostí týkající se hardwaru nebo softwaru u zákazníků z řad geodetických firem
  • Zavádění nových technologií a školení zákazníků
  • Poradenství při obchodních jednáních se zákazníkem
  • Průběžné vzdělávání v oboru geodézie a příslušných softwarů

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou v oboru, VŠ je výhodou
  • Výhodou je praxe na pozici geodeta nebo obdobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, empatie a asertivita
  • Zájem o obor geodézie
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Týmový duch a schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Karierní a osobní růst v oboru
  • Dovolená: 5 týdnů
  • Benefity: příspěvky na dovolenou, na sportovní vyžití, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce Praha 4 – Braník

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu hr@geotronics.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.