Vyberte stránku

Trimble T100

Pohodlné měření po celý den

Tablet Trimble T100 přináší výhody rychlého zpracování dat a velkého displeje i do terénu. T100 je výkonné a odolné zařízení vyrobené pro geodetické práce, mapování a sběr dat GIS a zároveň pro náročné desktopové aplikace.

Trimble T100

Pohodlné měření po celý den

Tablet Trimble T100 přináší výhody rychlého zpracování dat a velkého displeje i do terénu. T100 je výkonné a odolné zařízení vyrobené pro geodetické práce, mapování a sběr dat GIS a zároveň pro náročné desktopové aplikace.

Windows 10 Professional

Operační systém

10,1“ (25,6 cm)

Dotykový displej

512 GB

Úložiště

Zvládne všechno, co pracovní den přinese

Trimble T100 je nejnovější výkonný tablet od Trimble.

Díky elegantnímu, a přesto odolnému designu, a 10-palcovému dotykovému displeji je bez obtíží použitelný v jakýchkoliv podmínkách.

Ať už jej máte uchycený na výtyčce nebo jen tak v ruce, T100 byl navržen tak, aby Vám zajistil plný komfort a mobilitu i při těch nejnáročnějších a nejdelších dnech v terénu.

Hluboko v lese nebo uprostřed rušné křižovatky, T100 je ten pravý nástroj pro Vaši práci.

Jeho špičkový výkon a velká interní baterie s rychlým dobíjením pro Vás znamená lepší produktivitu a minimální prostoje.

Výkonný procesor Intel® i5 umožňuje rychlý sběr dat, jejich zpracování a kontrolu kvality již v terénu nebo v kanceláři.

A nenechte se ošálit jeho úzkým profilem! T100 je vybaven chytrými designovými prvky.

Rozšiřitelné moduly EMPOWER, uživatelské nastavení výkonu zařízení a pozoruhodná specifikace IP-65 dělá z tohoto zařízení bezkonkurenční nástroj pro geodetické měření a GIS.

 

Trimble T100 specifikace

  • Rychlý a výkonný procesor Intel i5

Efektivní sběr dat, jejich náročné zpracování v různých aplikacích a vytvoření výstupů s vysokou kvalitou již v terénu nebo v kanceláři.

  • Velký 10palcový dotykový displej

S maximální čitelností na slunci nebo při špatných světelných podmínkách. Lepší ovládání na základě zkušenosti uživatelů, včetně Wacom EMR stylusu, tlačítek směrových šipek a možnosti ovládání dotykového displeje při jakémkoliv počasí.

  • Windows desktopové aplikace

Vám přenáší kancelář do terénu.

  • Dlouhá výdrž baterie

Zajišťuje celý den v terénu i při náročných podmínkách.

  • Ergonomický design

Štíhlý ergonomický design s chytrými designovými prvky, navržen pro maximální komfort a mobilitu pro Vaší práci.

  • Kompatibilita

Podpora EM120 2.4 GHz EMPOWER modulu pro připojení s optickými přístroji. Kompatibilita s EMPOWER moduly poskytuje možnost rozšíření funkcionality a flexibility pro různá uživatelská nastavení.

SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTY

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.