Vyberte stránku

Handheld SP400X Imprinter

Produkt je nedostupný

VÝKONNÝ PRO LOGISTIKU

Handheld SP400X je první a jediné řešení „naskenuj a tiskni“, které integruje 2D čtení čárových kódů, inkoustový tisk a bezdrátovou komunikaci v jednom zařízení. Bylo navrženo ke zjednodušení velkoobjemových operací v logistice, ve skladování a v poštovních službách, které používají manuální skenování a označování tříděných balíků.

SP400X je ideální řešení pro sklady, doručování zásilek a další logistické operace. Toto přenosné, odolné, uživatelsky jednoduché a vysoce výkonné tiskové zařízení tiskne přímo na balíky nebo jiné povrchy, což snižuje náklady a čas potřebný pro tisk jednotlivých štítků.

SP400X je založen na patentech a technologii firmy HP, globálního lídra v tisku a skenování. Přístroj používá originální inkoustové náplně, které vždy zaručují čistý a vysoce čitelný tisk.

Lehký SP400X může zvládnout více než 1250 skenů a tisků za jednu hodinu. Jeden cyklus skenování a tisku se blíží 2 sekundám. Pracuje s lithium-ion baterií, jejíž kapacita vystačí až na 7000 skenů a tisků na jedno nabití. Její 2,5 cm krychlová inkoustová náplň vystačí na tisíce potisků o rozměrech 1,5 cm x 6 cm. V přístroji integrovaná Wi-Fi kompatibilita umožňuje přímo komunikovat s vaším řídícím centrem v reálném čase. Pro dokonalou účinnost tiskne SP400X přímo na balení, takže jde o levnější proces, který produkuje méně odpadů než jiné běžné postupy.

Uživatel zařízení SP400X se zaměřuje na 1D nebo 2D čárové kódy, poštovní směrovací čísla nebo OCR kódy k zachycení informací dodavatelského řetězce. Integrovaná Wi-Fi odešle naskenovaná data do řídícího skladového systému a přijímá zpět informace ze systému. Uživatel přesouvá ruku se zařízením SP400X do prostoru, kde bude aplikován rychle schnoucí, nerozmazaný a netoxický tisk přímo na obalový materiál: obyčejný papír, lepenku, balící pásky, polypropylen, polyester a další.

SP400X se vyznačuje optimalizovaným designem pro snadné používání a je vyroben z hypoalergeních materiálů pro maximální uživatelský komfort. Stupeň krytí IP53 znamená, že zařízení je chráněno proti prachu a kapkám vody, pro nerušené masivní pracovní nasazení.

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.