Vyberte stránku

Handheld Algiz 7

SUPER ODOLNÝ, ULTRA MOBILNÍ

Algiz 7 je odolný malý tablet s OS Windows 7 Ultimate. Jeho hmotnost je 1100 g, s mnoha možnostmi připojení a s širokou škálou funkcionality.

Pokud pracujete s podrobnými mapami, popř. s jinými detailními podklady a potřebujete větší displej než PDA, nebo potřebujete plnou funkcionalitu operačního systému Windows, je tento tablet se 7“ úhlopříčkou a s OS Windows 7 dobrá volba. Jeho stupeň krytí IP 65 znamená, že je dostatečně odolný pro nasazení v nejnáročnějším prostředí.

Tablet Algiz 7 obsahuje procesor Intel® Atom™ 1.6 GHz, s interní pamětí 128 GB SSD a 4 GB DDR3 RAM. Znamená to, že budete moci pracovat na všech počítačových aplikacích i mimo kancelář.

Tablet obsahuje U-blox GPS pro navigaci, Bluetooth (WAAS/EGNOS/MSAS), 802.11 WLAN pokud máte lokální síť, se kterou se chcete synchronizovat. Plně integrovaná 3G anténa a modem poskytují vysokorychlostní datový přenos GSM/UMTS/EVDO. Své pracovní možnosti můžete rozšířit o konektivitu USB 2.0 (IP 65), porty RS-232 a port LAN. Snímky přímo v terénu můžete pořídit pomocí vestavěného 5 Mpix fotoaparátu s LED bleskem. Baterie tabletu můžete vyměňovat za chodu zařízení.

Tablet Algiz 7 splňuje přísné vojenské standardy MIL-STD-810G a odolá vlhkosti, vibracím, pádům a extrémním teplotám, stejně jako prachu a vodě.

 

Související dokumenty

Technický popis Handheld Algiz 7

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.