Vyberte stránku

FARO Freestyle

3D ruční laserový skener

  • Dosah od 0,5 m do 3 m
  • Laser třídy 1
  • Váha 0,98 kg
xfoto_2_jpg_pagespeed_ic_x8yzzghsgl 1715137707-freestyle-1421073334

Laserový skener FARO Scanner Freestyle je jediný ruční laserový skener poskytující rychlé a snadné 3D barevné laserové skenování. Jde o princip měření, kdy uživatel drží FARO Freestyle v ruce a skenuje místa, na které skenerem ukáže. Díky univerzálnímu designu, malým rozměrům a nízké hmotnosti může být použit na skenování v těžko dostupných místech. Maximalizuje rychlost měření díky rychlému sběru dat, vizualizaci v reálném čase a největšímu objemu skenování na trhu. Data z laserového skenování lze snadno importovat do všech běžně používaných softwarů pro architekturu, rekonstrukci nehod, stavebnictví, kriminalistiku nebo průmyslovou výrobu.

Rychlost skenování je až 88 000 bodů/sec, které jsou plně barevné. Zorné pole závisí na vzdálenosti snímaného objektu od skeneru. Pohybuje se od 450 x 530 mm pro vzdálenost 0,5 m až po 2600 x 2900 mm na vzdálenost 3 m.

Veškeré ukládání dat a vizualizace probíhá přes USB 3.0 rozhraní. Ke skeneru je standardně dodáván dotykový tablet. Tablet slouží k nastavení parametrů skenování a k vizualizaci dat v reálném čase. Veškerá data jsou v tabletu ukládána na Micro SDXC kartu. Skener je napájen přes USB 3.0 přímo z tabletu či pracovního notebooku.

Ke skeneru je dodáván software FARO SCENE CAPTURE, který je vyvinut přímo pro 3D skenery FreeStyle 3D. Software je určen pro rychlou a efektivní práci s 3D daty. Data se zobrazují v reálném čase, jde měřit ve 3D a 2D, obarvovat mračna bodů a exportovat do téměř všech CAD systémů. Uživatelské rozhraní je velice podobné FARO SCENE.

Laserový skener Vám rádi předvedeme.

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.