Vyberte stránku

Tablet Trimble T10

  • Vysoký výkon přímo v terénu
  • Operační systém Windows 10 Enterprise
  • Úhlopříčka 25,6 cm

Tablet Trimble® T10 přináší výhody rychlého výpočetního výkonu a velké obrazovky přímo do terénu. V kombinaci s integrovaným GNSS přijímačem je Trimble T10 výkonné a odolné zařízení, vytvořené pro skenování a geodetické práce, mapování a pořizování dat pro GIS. Zároveň podporuje i náročné desktopové aplikace, čímž přináší řešení s jediným zařízením pro efektivní zpracování všech dat na zakázce.

NAVRŽEN PRO GEOPROSTOROVÉ APLIKACE

Perfektní řešení pro geodetická měření nebo pracovní postupy kombinující mapy, snímky a mračna bodů. Zároveň může sloužit jako kontrolní jednotka ke geodetickým přístrojům, jako například skenovací totální stanici Trimble SX10 či skener Trimble X7. Je vhodný i pro polní zpracování dat.
GIS uživatelé v mnoha organizacích a agenturách mohou využít výhod Trimble T10 pro spolehlivé zobrazení map, inspekce a pořizování dat v terénu. Je vhodný například pro správu inženýrských sítí, biologická pozorování, mapování mokřadů nebo ohrožených druhů, provádění údržby na městském mobiliáři nebo dopravním značení a dalších. Po návratu do kanceláře mohou být pořízená data zpracována a integrována zpět do GIS organizace.

VYSOKÝ VÝPOČETNÍ VÝKON

Výkonný procesor Intel® šesté generace Core™ i7 zvládá i výpočetně velmi náročné aplikace, čímž eliminuje nutnost mít k ovládací jednotce geodetického nebo GIS přístroje i samostatný počítač pro zpracování dat.
Rychle a efektivně zpracovává rozsáhlé datové sady, jako jsou mapy, satelitní nebo letecké snímky, mračna bodů, stejně jako geoprostorová terénní data pro detailní analýzu a vizualizaci v terénu.
Dosáhnete výsledků rychleji, což vám umožní provést důkladnější kontrolu, dosáhnout vyšší kvality, a tím vám pomůže zabránit například vynechání části dat nebo nutnosti opakované cesty do terénu.
Podporuje nejnovější operační systém Windows® 10 a běh komerčně dostupných polních a kancelářských aplikací.
Optimalizován pro podporu Trimble geodetických a GIS pracovních postupů v polních a kancelářských programech, jako Trimble Access™, Trimble TerraFlex™ a Trimble Business Center.

STVOŘEN PRO PRÁCI V TERÉNU

  • Velký 25,7cm (10,1 palce) displej zajišťuje snadné prohlížení dat
  • Vysoké rozlišení obrazovky nabízí lepší interakci s mapami a poskytuje přesné a podrobné informace, které vám pomohou kvalifikovaně se rozhodnout přímo v terénu
  • Robustně zkonstruován s odolností IP-65 a armádní certifikací MIL-STD-810G, aby vydržel extrémní prostředí, pády a vibrace
  • Li-Ion akumulátor s dlouhou životností, výměnitelný za provozu, který vám umožní pracovat tak dlouho, jak budete potřebovat
  • Integrované možnosti bezdrátového připojení zahrnují Wi-Fi, 4G LTE mobilní síť a 2,4 GHz rádio pro řízení totálních stanic Trimble série S a skenovací totální stanice Trimble SX10

Související dokumenty

Technický popis Trimble T10

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.