Vyberte stránku

Trimble Nomad 5

ODOLNÝ, VÝKONNÝ A PŘESNÝ

Trimble Nomad 5 je velmi odolný přístroj připravený pro práci v náročných podmínkách. Jeho robustní a odolný design je certifikovaný vojenským standardem MIL-STD-810G. Zvládne práci ve vlhkosti 95 % a prašném prostředí dle IP68, měření ve velmi vysokých i nízkých teplotách. Přístroj je odolný vůči pádu z výšky 1,8 m a voděodolný dle IP65. Je vybaven 5″ kapacitním multidotykovým displejem s rozlišením 1280 x 720. Samozřejmostí je kvalitní přední a zadní kamera. Počítač disponuje čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 2.2 GHz, LTE modemem a interní pamětí 32 GB.

Díky operačnímu systému Android 8.1 Oreo je možné používat celou řadu aplikací kompatibilních s OS a dostupných na Google Play. Interní GNSS přijímá signál ze satelitních systémů GPS, GLONASS a BeiDou. Umí zpracovávat i korekce z SBAS (EGNOS) a ukládat data pro postprocessing. Dosahovaná přesnost integrované GNSS je 2-4 m.

Unikátní vlastností tohoto přijímače je možnost doplnění o Trimble EMPOWER moduly. Jedním z nich je EM100 GNSS modul přesného GNSS přijímače. Jedná se o velmi citlivý přijímač pracující s konstelacemi GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou. Výpočet polohy je možné zpřesnit korekcemi jak z SBAS, tak z RTK např. VRS Now, ale i RTX. Přesnost tohoto modulu je 0,5 m ve standardních observačních podmínkách. Dalším modulem je čtečka čárových kódů nebo čtečka čárových kódů a RFID.

Trimble Nomad 5 lze případně kombinovat v sestavě s Trimble Catalyst DA1, Trimble R1 nebo Trimble R2.

Související dokumenty

Technický popis Trimble Nomad 5

 

Váš dotaz k tomuto produktu

reCAPTCHA is required.