Vyberte stránku

Trimble ZX5 Hexakoptéra

Ačkoliv se jedná o zcela nový systém pro bezpilotní snímkování, hexakoptéra Trimble ZX5 Hexakoptéra již byla nasazena do mnoha zakázek a aplikací. Praktické zkušenosti prokázaly, že Trimble ZX5 je sestavena pro vykonávání náročných každodenních prací ve stísněných prostorech. Nevyžaduje startovací rampu nebo katapult, velmi jednoduše sbírá a shromažďuje data, která potřebujete pro vytvoření vysoce kvalitních georeferencovaných snímků pro aplikace, jako je letecké mapování nebo inspekce objektů.

  • Vynikající stabilita letu i v nepříznivých podmínkách a silném větru
  • 16 Mpix kamera Olympus a plánovací software Ground Station
  • Rozlišení GSD až 1 cm
  • Lehký, kompaktní, skládací karbonový rám
  • Délka letu 20 min, dosah rádia až 2 km
  • Jednoduché zpracování dat v softwaru Trimble Business Center nebo Trimble Inpho UASMaster

 

Přesná data, rychlé zpracováníAssenede, Belgium 14 August 2015 Trimble drone pilot training camp. Trimble integrates a wide range of positioning technologies including GPS, laser, optical and inertial technologies with application software and wireless communications to provide complete commercial solutions. Photo: Ezequiel Scagnetti

Trimble ZX5 Hexakoptéra obsahuje 16Mpix kameru, která umožňuje zachytit letecké snímky vysoké kvality a dosáhnout rozlišení pixelů na zemi (GSD) až 1 cm pro splnění těch nejnáročnějších požadavků. ZX5 poskytuje i živý náhled videa během letu právě kvůli aplikacím jako je inspekce civilních nebo průmyslových objektů.

 

 

Pracujte efektivně uvnitř i venkuAssenede, Belgium 14 August 2015 Trimble drone pilot training camp. Trimble integrates a wide range of positioning technologies including GPS, laser, optical and inertial technologies with application software and wireless communications to provide complete commercial solutions. Photo: Ezequiel Scagnetti

Předletová kontrola trvá jen pár minut a je vybavená špičkovým systémem pro řízení letu. Vertikální vzlet a přistávání umožňuje pracovat v úzkém prostoru, mezi překážkami a v místech, kde by byla bezpilotní letadla jen těžko použitelná. Trimble ZX5 se vyznačuje pokročilým designem, odolnou konstrukcí z lehkého karbonu té nejvyšší kvality, který odolá i nárazům.

 

Váš dotaz k tomuto produktu