Vyberte stránku

Juno 3B

Trimble Juno 3B je nový profesionální kapesní GPS přijímač určený pro sběr dat. Řada 3 se vyznačuje vysokou odolností, špičkovými hardwarovými parametry a vysoce citlivou GPS. Součástí je také integrovaný 5 Mpix fotoaparát.

Juno 3B

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoká odolnost IP54 do drsných podmínek
  • 2 GB interní paměť
  • Vysoce citlivý integrovaný GPS přijímač
  • 5 Mpix fotoaparát
  • Baterie pro celodenní výdrž
  • Lehký a kompaktní přístroj

Juno 3B

Využijte sílu vašeho týmu a sbírejte geografická data, kterým můžete věřit.
Se sérií GPS přijímačů Trimble® Juno® budou vaše mobilní týmy vybaveny plně integrovaným profesionálním systémem pro každodenní práci. Trimble Juno disponuje kompaktním tělem odolným proti prachu, vodě, nárazu. Navíc v sobě integruje schopnosti přesného sběru dat, záznamu multimediálních souborů a neomezené komunikace – každý den máte vše pro maximální flexibilitu a efektivitu.

Na první pohled vás zaujme 8,9 cm velký dotykový displej, jehož dobrou čitelnost oceníte i na přímém slunci.

Operační systém Windows® Embedded 6.5 Professional umožňuje nastavit ext. senzory přes Bluetooth, datové přenosy přes Wi-Fi či přístup do vaší podnikové sítě.

Vysoce citlivý GPS přijímač, který určí vaši polohu také např. v lese či jiných náročných podmínkách.

Díky odolnosti IP54 můžete vzít Juno 3B prakticky kamkoliv. Přístroj je odolný proti vodě, prachu, pádu a teplotním vlivům (operační teplotní rozsah je -20 až +60 ºC.

5 Mpix fotoaparát využijete pro detailní dokumentaci zaměřovaných prvků. Pořízenou fotografii v softwaru TerraSync jednoduše přiřadíte jako atribut prvku. Fotoaparát lze přepnout do režimu kamery a natočit videonahrávku situace v terénu.

Praktické pouzdro na opasek slouží pro úschovu a ochranu přístroje v době, kdy jej nepoužíváte.

Související dokumenty

Tech. popis Juno 3 (CZ) (340,76 KB)