Vyberte stránku

Trimble Juno

Juno 5D

Trimble Juno 5D je bezkonkurenčně nejlépe vybavený GPS přijímač řady Juno! Mezi jeho největší přednosti patří možnost přijímat korekce z pozemních referenčních stanic, 3,75G modem pro datové i hlasové přenosy, 11cm velký displej, maximální odolnost těla i displeje díky Gorilla Glass® či 8Mpix fotoaparát s duální LED diodou.
BLIŽŠÍ INFO

Juno 3D

Trimble Juno 3D je zcela nový profesionální GPS přijímač pro sběr dat do GIS. Juno 3D kombinuje výhody GPS přijímače, kamery, PDA a telefonu! Řada 3 se navíc vyznačuje vysokou odolností, špičkovými hardwarovými parametry či 5 Mpix fotoaparátem s bleskem.
BLIŽŠÍ INFO 

Juno 5B

Nejmodernější GPS přijímač řady Juno! Mezi jeho největší přednosti patří možnost přijímat korekce z pozemních referenčních stanic, 11cm velký displej, maximální odolnost těla i displeje díky Gorilla Glass® či 8Mpix fotoaparát s duální LED diodou.
BLIŽŠÍ INFO

Juno 3B

Trimble Juno 3B je nový profesionální kapesní GPS přijímač určený pro sběr dat do GIS. Řada 3 se vyznačuje vysokou odolností, špičkovými hardwarovými parametry a vysoce citlivou GPS. Součástí je také integrovaný 5 Mpix fotoaparát.
BLIŽŠÍ INFO