Vyberte stránku

Geo 5T

Trimble Geo 5T™ disponuje nezbytnou funkcionalitou pro efektivní sběr a inventarizaci dat v terénu.

Přístroj disponuje všemi funkcionalitami, které pro kvalitní práci potřebujete – přesný GPS přijímač s možností rozšíření na příjem signálů GLONASS, datový modem, Wi-Fi a Bluetooth konektivitu, fotoaparát. Geo 5T je dostatečně odolný, lehký a snadno použitelný pro přesný sběr dat s okamžitou submetrovou přesností. Je kompatibilní s profesionálními softwary Trimble, takže k pořízení kvalitních dat rozhodně nemusíte být GIS experty. Díky všem těmto vlastnostem přístroje budete odměněni kvalitními daty, komfortní prací v terénu a přitom maximálně využijete svůj čas a nebudete jej ztrácet zbytečným cestováním.

Vše, co potřebujete pro efektivní sběr dat

45 kanálový GNSS přijímač
V Geo 5T je integrován GNSS přijímač s možností příjmu signálu ze satelitů GPS a volitelně GLONASS. Přístroj s Blade technologií do obtížných podmínek poskytuje submetrovou přesnost v reálném čase nebo po případném postprocesingu. Postprocesní přesnost lze ještě výrazně vylepšit díky prodloužené době observace až na 1 cm.

Multimédia a senzory
3 Mpix fotoaparát lze proměnit i v plnohodnotnou kameru s VGA rozlišením (640x480 pixelů), E-kompas, G-senzor, mikrofon a reproduktor jsou nutným základem kvalitního a komplexního sběru dat.

Integrovaná Wi-Fi, Bluetooth a volitelný 2.5G modem

Práce online, kdekoliv a bez kabelu! Díky 2.5G modemu a bezdrátovým technologím Wi-Fi® a Bluetooth® zajistíte, aby terénní pracovníci zůstali v kontaktu s kanceláří i mezi sebou navzájem. Volitelný integrovaný 2.5G modem umožňuje nepřetržitý přístup k internetu, emailu, on-line WMS službám,  VRS™ korekcím, atd. Technologie Bluetooth využijete pro bezdrátové připojení externích zařízení (např. laserového dálkoměru).

Vysoký výkon a rozšířitelnost paměťové kapacity
Geo 5T je postaven na kvalitním Marvell procesoru a 256 MB RAM. K interní 2 GB paměťi je možné přidat dalších 32 GB pomocí SDHC karty. Geo 5T má  paměťovou kapacitu a výkon potřebný pro práci s obsáhlými datovými a mapovými sadami.

 Robustní konstrukce, odolnost, výdrž

Geo 5T má odolnou konstrukci s vysokým stupněm krytí a širokým tepltotním rozsahem. Terénní pracovníci tedy mohou vzít Geo 5T kamkoliv a s pevnou důvěrou, že zařízení spolehlivě zvládne i náročné podmínky a situace. Tomu napomáhá i dlouhá výdrž baterie v terénu, min. 8 hodin.

Windows Mobile 6.5
Geo 5T má předinstalován osvědčený operační systém Windows Mobile ® 6.5 Embedded. Tato verze podporuje software Trimble TerraSync i softwary třetích stran.

geo5t_utilities_trimble-078mar12 geo5t_utilities_trimble-099mar12 geo5t_general_trimble-483mar12

Geo 5T lze objednávat s modemem i bez modemu, s rozšířením na příjem GLONASS signálu a s bohatým příslušenstvím, jako externí anténa GIS Tempest, napájení a držák do vozidla a mnoho dalšího.

Váš dotaz k tomuto produktu