Vyberte stránku

Pathfinder Pro 6T

Trimble® Pro 6T je zcela nový a velmi přesný GNSS přijímač s volitelnou technologií Floodlight, bezdrátovým přenosem dat a vysokou výdrží baterie. Lze jej připevnit na speciální batoh, výtyčku či kapotu automobilu. Pro 6T nabízí maximální svobodou při volbě ovládací jednotky a polního softwaru.

Přijímače Trimble Pro jsou postaveny tak, aby byly schopny zvládnout množství pracovních hodin v náročných venkovních podmínkách a zůstaly stále optimalizovány pro vysoce přesný sběr GIS dat. Integrovaná anténa snižuje složitost celého systému, vše je rychle nastaveno a připraveno pro sběr dat. Terénní pracovníci mohou zahájit sběr dat i s minimálním školením, čímž ušetří čas i peníze.

Přesnost: 50 cm

pro series_yuma_engcon_trimble-1002pro series_juno_engcon_trimble-1069 (1)pro series_yuma_engcon_trimble-1127pro series_yuma_forestry_trimble-2083

Trimble Pro výrazně vylepšuje GNSS produktivitu technologií Trimble Floodlight™, která výrazně zvyšuje dostupnost satelitů i v obtížných podmínkách. Trimble Pro 6T umí měřit se submetrovou přesností – buď po postprocessingu nebo přímo v terénu a tedy i s jistotou, že práce je vykonána správně. Trimble Pro přijímače jsou navrženy tak, aby snadno a rychle zajišťovaly bohaté popisné atributy z terénu.

pro series bottom pro series front view pro series cover view

Trimble Floodlight

Zajištění maximální produktivity pro vysoce přesné aplikace. Technologie Trimble Floodlight umožňuje vykonávat vysoce přesný sběr dat i v nejnáročnějších podmínkách. Stromy a budovy vytvářejí tzv. stínění satelitů, což běžně snižuje počet oblastí, kde můžete sbírat vysoce přesná GNSS data. Technologie Floodlight, která je použita v přijímačích Trimble Pro, umožňuje efektivní a přesný sběr dat prakticky kdykoliv a kdekoliv.xh6000_floodlight

Ukázka využití technologie Floodlight: Les

Červená – měření bez Floodlight

Žlutá – měření s Floodlight

 

 

Váš dotaz k tomuto produktu