Vyberte stránku

Pathfinder Pro 6H

Trimble® Pro 6H je profesionální vysoce přesný GNSS (GPS/GLONASS/SBAS) přijímač. Disponuje revoluční technologií Floodlight, bezdrátovým přenosem dat a vysokou výdrží baterie. Přijímač lze připevnit na speciální batoh, výtyčku či kapotu automobilu. Pro 6H nabízí maximální svobodou při volbě ovládací jednotky a polního softwaru.

Přijímače Trimble Pro jsou postaveny tak, aby byly schopny zvládnout množství pracovních hodin v náročných venkovních podmínkách a zůstaly stále optimalizovány pro vysoce přesný sběr GIS dat. Integrovaná anténa snižuje složitost celého systému, vše je rychle nastaveno a připraveno pro sběr dat. Terénní pracovníci mohou zahájit sběr dat i s minimálním školením, čímž ušetří čas i peníze.

Přesnost: 10 cm

pro series_juno_env manage_trimble-3499pro series_juno_localgovt_trimble-3087 (1)pro series_juno_localgovt_trimble-3225pro series_juno_general_trimble-1288

Trimble Pro výrazně vylepšuje GNSS produktivitu technologií Trimble Floodlight™, která výrazně zvyšuje dostupnost satelitů v obtížných podmínkách a technologií Trimble H-Star ™ zajišťující vysokou přesnost zaměřených dat. Trimble Pro 6H umí měřit s decimetrovou přesností – buď po postprocessingu nebo přímo v terénu a tedy i s jistotou, že práce je vykonána správně. Trimble Pro přijímače jsou navrženy tak, aby snadno a rychle zajišťovaly bohaté popisné atributy z terénu.

pro series bottom pro series front view pro series cover view

Trimble Floodlight

Zajištění maximální produktivity pro vysoce přesné aplikace. Technologie Trimble Floodlight umožňuje vykonávat vysoce přesný sběr dat i v nejnáročnějších podmínkách. Stromy a budovy vytvářejí tzv. stínění satelitů, což běžně snižuje počet oblastí, kde můžete sbírat vysoce přesná GNSS data. Technologie Floodlight, která je použita v přijímačích Trimble Pro, umožňuje efektivní a přesný sběr dat prakticky kdykoliv a kdekoliv.xh6000_floodlight

Ukázka využití technologie Floodlight: Les

Červená – měření bez Floodlight

Žlutá – měření s Floodlight

Váš dotaz k tomuto produktu