Vyberte stránku

Trimble V10

SNÍMKOVACÍ ROVER

  • 12 kalibrovaných kamer, které umožní kompletní vizualizaci stanoviska v 60MPix panoramatu.
  • Určení polohy bodů ze snímků s geodetickou, GIS nebo mapovací přesností.
  • Panorama je vytvořeno stisknutím jednoho tlačítka, takže sběr dat je skutečně rychlý.
  • Intuitivní a jednoduché ovládání v polním softwaru Trimble Access.
  • Možnost propojit s GNSS přijímačem Trimble R10 nebo robotickými totálními stanicemi Trimble.
  • Plně automatické nebo manuální zpracování dat v softwaru Trimble Business Center.

SOUŘADNICE ZE SNÍMKŮ

Snímkovací rover Trimble V10 s technologií Trimble VISION™ je systém integrovaných kalibrovaných kamer, který je schopen přesně zachytit 360° digitální panorama pro vizuální dokumentaci a zaměření okolního prostředí. Trimble V10 je prostředek k rychlému získání velkého množství dat a vytvoření kvalitních výsledků, ať už je použit samostatně nebo ve spojení s totální stanicí Trimble VX™, robotickými totálními stanicemi S-série nebo GNSS přijímačem Trimble R10. Společně s polním softwarem Trimble Access™ na kontrolní jednotce Trimble Tablet Rugged PC a kancelářským softwarem Trimble Business Center je systém Trimble V10 kompletním řešením pro oblast geodézie a GIS.

RYCHLÝ SBĚR DAT – TRIMBLE VISION NA VÝTYČCE

Trimble V10 s technologií Trimble VISION Vám umožní získávat 60MPix panorama jediným stisknutím tlačítka. Celkový počet 12 kalibrovaných kamer – 7 panoramatických a 5 spodních kamer – zaručuje kompletní dokumentaci okolí stanoviska, která může být dále použita pro fotogrammetrická měření. Možnost odměřovat ve snímcích je ideální pro případ, že je potřeba získat souřadnice velkého množství komplexních nebo těžko dostupných objektů. Práce v terénu, která běžně trvala dlouhé hodiny, může být nyní dokončena během několika minut. Intuitivní ovládání v polním softwaru Trimble Access v Trimble Tabletu umožňuje jednoduché získávání panoramat, prohlížení a ukládání snímků.

ZACHYŤTE VŠECHNO NYNÍ, ZMĚŘTE TO POZDĚJI

Vyhněte se přepracovávání v terénu a využijte výhody výrazně lepší kontroly a ověřování dat díky možnosti získat data nyní a měřit až později. Snímkovací rover Trimble V10 Vám umožní získat vizuální dokumentaci prostředí, kterou můžete zpracovat později v kanceláři.

V kanceláři je možné použít rozšířené funkce pro změření foto bodu v softwaru Trimble Business Center a vytvářet tak body, linie, polygony a další zobrazovací prvky, které mohou být dále využity pro přípravu výstupů do geodetických, GIS a inženýrských aplikací.

Zpracování dat probíhá automaticky nebo manuálně. Oba postupy poskytují možnost kontroly výsledků a zároveň výrazně urychlují celý výpočetní proces pro zvýšení efektivity práce. Uživatel má k dispozici několik voleb, kterými může různě ovlivnit přesnost výsledků podle svých potřeb. Tento systém poskytuje jak tradiční, tak i zcela nové výstupy z měření.

PROPOJENÍ S GNSS A TOTÁLNÍ STANICÍ

Trimble V10 je možné kombinovat s GNSS přijímačem Trimble R10 a totálními robotickými stanicemi Trimble S-série a VX. Jednoduše přidejte Vašim snímkům souřadnice pro získání velmi přesného a podrobného datasetu. Při zachování stávajícího postupu doplňte Vaše data o 360° panorama a získejte kompletní GIS a geodetické řešení. Vše po stisknutí jednoho tlačítka.

ODOLNÝ DESIGN

Trimble V10 byl navržen tak, aby odolal náročným venkovním podmínkám, kterým geodeti běžně čelí. Snímkovací rover Trimble V10 je testován na pád ze 2 metrů a spadá do hodnocení odolnosti IP54.

Integrované senzory jsou kalibrovány i do náročných podmínek. Tak jako lidé, kteří jej používají, Trimble V10 je navržen tak, aby mohl pracovat celý den.

KOMPLETNÍ SYSTÉM

Kompletní snímkovací systém Trimble V10 nabízí GIS a geodetickým profesionálům možnosti, které jim žádný podobný systém zatím nenabízí. Propojením technologie Trimble VISION, nyní nově na výtyčce, a dalších hardwarových a softwarových možností Trimble, snímkovací rover Trimble V10 Vám umožní získat daleko více informací, ze kterých je možné vytvořit širokou škálu výstupů. S Trimble V10 – obrázek je víc než tisíc slov.

Váš dotaz k tomuto produktu