Vyberte stránku

FARO Focus 3D X 330

3D laserový skener

  • Fázový laser tř. 1
  • Dosah 330m
  • Barevná kamera 70 megapixelů
  • Velikost pouze 240 x 200 x 100 mm a váha 5,2 kg
  • Intuitivní a jednoduché ovládání pomocí integrované barevné dotykové obrazovky
  • Baterie až na 5 hodin skenování
fargolaserscanner

Laserový skener FARO Focus 3D X 330 je pro své malé rozměry, nízkou hmotnost, extra dlouhý dosah, s výdrží baterie až 5 h a s možností skenování i na přímém slunečním světle vhodný i pro venkovní použití.

Extra dlouhý dosah laserového skeneru do vzdálenosti až 330 m je ideální pro skenování velkých objektů či rozsáhlého terénu. Díky speciálně navrženému ochrannému krytu je tento laserový skener ideální pro použití v terénu. Zvýšený dosah a kvalita skenování u laserového skeneru FARO Focus 3D X 330 výrazně šetří čas při měření a následném zpracování.

Vysokorychlostní skenování pomocí integrované barevné kamery

3D laserový skener je schopen naskenovat až 976 000 bodů/sec a to až do vzdálenosti 330m. Navíc díky integrované barevné 70 megapixelové kameře lze získat 3D barevné skeny. Je to vynikající řešení pro dokumentování architektonických památek, deformací, průmyslových objektů a všude tam, kde jsou požadovány barevné detaily.

Snadné ovládání

Laserový skener FARO Focus 3D X 330 lze ovládat buď pomocí integrované barevné dotykové obrazovky, nebo pomocí dálkového ovládání přes WLAN. Ovládání je intuitivní a vhodné i pro nové uživatele. Laserový skener lze umístit na fotografický stativ, po namontování redukce i na geodetický stativ.

Nyní je dostupný i laserový skener FARO Focus 3D X 330 HDR, kde při skenování snímat i fotografie s rozlišením HDR a HD.

Laserový skener Vám rádi předvedeme.

Související dokumenty

FARO Laser Scanner Focus3D X 330

Váš dotaz k tomuto produktu