Vyberte stránku

FARO Focus 3D X 130

3D laserový skener

  • Fázový laser tř. 1
  • Dosah 130m
  • Barevná kamera 70 megapixelů
  • Velikost pouze 240 x 200 x 100 mm a váha 5,2 kg
  • Intuitivní a jednoduché ovládání pomocí integrované barevné dotykové obrazovky
  • Baterie až na 5 hodin skenování
faro_focus_3d_2016_004 scanner130 faro_focus_3d_2016_009

Laserový skener FARO Focus 3D X 130 je vysoce univerzální 3D laserový skener. Kompaktní a lehký design, jednoduché, intuitivní ovládání umožňuje rychlé a přesné měření složitých struktur budov a infrastruktury, architektonických památek, dopravních nehod a mnoha dalších. Díky malým rozměrům a váze lze s laserovým skenerem snadno manipulovat. Skener je nabíjen lithium-iontovou baterii s výdrží až 5 hodin, kterou lze dobíjet i během měření.

Vysokorychlostní skenování pomocí integrované barevné kamery

3D laserový skener FARO Focus 3D X 130 je schopen naskenovat až 976 000 bodů/sec a to až do vzdálenosti 130 m. Skener obsahuje integrovanou, automatickou 70 megapixelovou barevnou kameru. Ve výsledku vznikají detailní fotorealistické 3D barevné skeny. Je to vynikající řešení pro dokumentování architektonických památek, deformací, průmyslových objektů a všude tam, kde jsou požadovány barevné detaily.

Snadné ovládání

Ovládání laserového skeneru FARO Focus 3D X 130 je možné buď pomocí integrované barevné dotykové obrazovky, která je vhodná i pro nové uživatele, nebo pomocí dálkového ovládání přes WLAN. Nastavení parametrů skenování, správu projektů a skenů je intuitivní. Naměřená data se ukládají na SD kartu, která umožňuje jednoduchý přenos naměřených dat do PC. FARO Focus 3D X 130 patří k nejjednodušším laserovým skenerům.

Laserový skener lze umístit jak na geodetický, tak na fotografický stativ a pro přenos je umístěn v přepravním kufru, kde je i příslušenství.

Nyní je dostupný i FARO Focus 3D X 130 HDR, kde lze navíc snímat i fotografie s rozlišením HDR a HD.

Laserový skener Vám rádi předvedeme. U laserového skeneru FARO Focus 3D X 130 je i možnost pronájmu.

Váš dotaz k tomuto produktu